hundemarked.no - Norges Største Hundemarked! [ Hund / Hundeutstyr / Rubrikk annonser / Kjøp / Salg / Stall / Debatt / Kurs / Nyheter / Webshop / Hundebutikk / AUksjon / Nettbutikk ]

 

Hestemarked.no
Hundemarked.no
Kjøp og Salg
VIP-hjemmesider
MIX-debatt
MIX - for Hest og Hund!
    MIX - for Hest og Hund!
MIX - for Hest og Hund!
Hundemarked.no | Hovedside MIX | Forum-regler | Brukerprofil | Aktive emner | Medlemmer | Søk | Hjelp
Brukernavn:
Passord:
  Velg språk
Lagre passord
 Alle fora
 Hest - Generelle forum
 Utstyr
 STEVNESKAP!VIKTIG!

MERK: Du må være registrert for å kunne sende et svar.
For å registrere, klikk her . Registrering er gratis!

Skjermstørrelse:
Brukernavn:
Passord:
Format modus:
Format: FetKursivUnderstreketGjennomstrek VenstrejustérSentrertHøyrejustér Horisontal linje Sett inn linkSett inn e-postSett inn bilde Sett inn kodeSett inn sitatSett inn liste
   
Melding:

* HTML er AV
* Forumkode er PÅ
Smileys
smil [:)] stort smil [:D] cool [8D] rødme [:I]
tunge [:P] ond [):] blink [;)] klovn [:o)]
sort øye [B)] åtter [8] rynke [:(] sjenert [8)]
sjokkert [:0] sur [:(!] død [xx(] søvnig [|)]
kyss [:X] godkjent [^] mislike [V] spørsmål [?]

  Kryss av her for å inkludere signatur fra din profil.
    

E M N E      H I S T O R I K K
Marisamuelsson Postet - 14/07/2007 : 19:20:31
er det noen av dere på hestemarked som vet om noen som har laget stevne skap selv? eller om du har gjort det...?
vil gjerne se bilde da min far skal lage et til meg..
2   S E N E S T E      S V A R    (Siste først)
Caeles Postet - 20/07/2007 : 12:08:09
Jeg har et "hjemmelaget" dvs det er laget på en fabrikk som normalt lager komfyrer... Skapet er nå ca 20 år gammelt, men fortsatt like fint. Det er i rutstfritt stål og har mål som letter forsendelse med f.eks fly. Jeg legger inn bilder senere..
Lykke til med prosjektet!
spoff Postet - 14/07/2007 : 20:28:06
Har vel egentlig sett mange ulike typer, men dette er stortsett rundt om på stevner, så har dessverre ingen bilder.

Har dog noen linker til skap jeg har sett rundt om, som kanskje kan gi litt ideer:

Spørsmålet er jo også litt hva du skal bruke det til. Skal du primært bruke det som stevneskap må du jo passe på at det passer fint inn i transporten, og at du har gode hjul som har mulighet for og låses. For et oppbevaringsskap i stallen er jo ikke dette så viktig. Spørsmålet er også litt hva slags materiale du skal lage av. Har både sett selvlagde varianter som er sveiset i metall, samt laget i tre. Tre er antagelig enklest, med mindre man har utstyr til å sveise et.

PS: Husk å legge inn bildet her når du har det ferdige resultatet!

 Image Forum 2001 This page was generated in 0,12 seconds. Snitz Forums 2000
[Vilkår] [Mix/Forum-regler] [FAQ] [Annonsere] [Om oss]
2002-2008 © Hundemarked.no - Norges største Hundeside!
Her kan du kontakte vår Kundeservice: Kontakt oss
Vi forbeholder oss for trykkfeil og feil i informasjon/spesifikasjoner.