hundemarked.no - Norges Største Hundemarked! [ Hund / Hundeutstyr / Rubrikk annonser / Kjøp / Salg / Stall / Debatt / Kurs / Nyheter / Webshop / Hundebutikk / AUksjon / Nettbutikk ]

 

Hestemarked.no
Hundemarked.no
Kjøp og Salg
VIP-hjemmesider
MIX-debatt
MIX - for Hest og Hund!
    MIX - for Hest og Hund!
MIX - for Hest og Hund!
Hundemarked.no | Hovedside MIX | Forum-regler | Brukerprofil | Aktive emner | Medlemmer | Søk | Hjelp
Brukernavn:
Passord:
  Velg språk
Lagre passord
 Alle fora
 Hest - SnikkSnakk
 Mellom himmel og jord
 Hva driver dere med utenom hest?

MERK: Du må være registrert for å kunne sende et svar.
For å registrere, klikk her . Registrering er gratis!

Skjermstørrelse:
Brukernavn:
Passord:
Format modus:
Format: FetKursivUnderstreketGjennomstrek VenstrejustérSentrertHøyrejustér Horisontal linje Sett inn linkSett inn e-postSett inn bilde Sett inn kodeSett inn sitatSett inn liste
   
Melding:

* HTML er AV
* Forumkode er PÅ
Smileys
smil [:)] stort smil [:D] cool [8D] rødme [:I]
tunge [:P] ond [):] blink [;)] klovn [:o)]
sort øye [B)] åtter [8] rynke [:(] sjenert [8)]
sjokkert [:0] sur [:(!] død [xx(] søvnig [|)]
kyss [:X] godkjent [^] mislike [V] spørsmål [?]

  Kryss av her for å inkludere signatur fra din profil.
    

E M N E      H I S T O R I K K
Nedre_Kjønås_Gård Postet - 09/02/2007 : 00:36:02
Litt nysgjerrig på hva dere hestefolk her driver med når dere ikke er i stallen? Hva jobber dere med, eller hva studere du?

Jeg selv jobber i et opplevelsesfirma som driver med både motorsport, rafting og ski. Så på vinteren er jeg med å driver et lite skisenter og på sommeren jobber jeg som raftingguide, og også litt med gokart og rallybiler. Prøver å padle litt elvekajakk og Ducky. Snowboard og twintiptelemark er lidenskap.

Og resten av tida går med til bikkjer og hest. Ja, og litt til mannen min da

Jeg sender pinnen videre!
15   S E N E S T E      S V A R    (Siste først)
Mari-Herkules Postet - 10/08/2007 : 13:09:50
Gjør ingenting annet, utenom å gå på skolen :)
Hest er livet ;p
LuckyLaser Postet - 08/07/2007 : 12:39:53
Spiller golf, er med venner og familie og jobber ca. 4 dager i uken =]
MogM Postet - 25/06/2007 : 21:14:12
Går på skole og det tar mye av tida Også jobber jeg på G-sport
Det er ganske greit...Er også mye med venner. Men aller mest i stallen
Musical Missile Postet - 25/06/2007 : 20:34:05
Jobber på tre forskjellige steder. Selger MC-klær og lurer skinnjakker på gamle damer mandager og onsdager. Torsdager er det stort sett løp på Øvrevoll som jeg drar på både med og uten hest. Hender jeg rir løp på de dagene også!
Øvrige dager tilbringer jeg tid sammen med de eldre på Sandetun sykehjem eller jobber hos faren min i bedriften hans.

I tillegg har jeg hest hjemme, pluss en oppstallør. Raketten skal trenes 6 dager i uka, og helst skal jeg trene selv et par tre ganger i uka. Venner og festing er også kjærkommene interesser!
SiljeOgSolveRoss Postet - 19/06/2007 : 20:51:35
Spiller håndball to dager i uken.. :D Går også på skole*uheldigvis*:/ Men er mye ute med venner men nesten all tiden min bruker jeg på hest<3
sigyn,brauta og rubin:) Postet - 31/05/2007 : 02:51:30
Kopi av melding:
Hotel Cæsar

Opprinnelig postet av rusket



hehe.bra jeg ikke er den eneste som ikke bruker all tid like fornuftig.men hotell cæsar er jo så virkelighetsnært atte....
hva ellers bruker jeg tiden min på da?
hmm.
vovfsen,samboer og å le.jeg ler faktisk veldig mye.nesten plagsomt..så går jeg litt på skole da.(minner meg på at jeg har nynorskeksamen om noen timer,så bør kansje legge meg ned på litt) som det er snart er to uker av igjen,så blir det folkehøyskole eller lærlingplass.hvor enn vinden måtte følge meg
å værsegoneste
Don-Pedro Postet - 30/05/2007 : 21:55:45
Utenom tiden i stallen, jobber jeg i en dyrebutikk. Ellers slapper jeg av hjemme med tv, hunden osv
Kaizergutten Postet - 30/05/2007 : 13:54:38
Hund, skole og venner
Ina_R Postet - 10/05/2007 : 20:19:57
Holder på med skyting. Tillegg kommer det "vanlig": Skole, venner, lekser :)

Er ikke den som bruker mest tid på hest, men men.
Mariie92 Postet - 02/05/2007 : 13:21:02
For det meste utenom hest, ser jeg mest på tv og driver på pc. Men går også noen turer da. :P Men jeg driver ikke med noe annet enn hest sånn på ordentlig liksom..

<33
Kristine-Ibrahim Postet - 02/05/2007 : 11:51:24
Går på skolen og er russ i disse dager, så tiden flyr ;-) I tillegg jobber jeg og rir masse! Min egen og flere hester også. Bortsett fra dette prøver jeg å få tid til venner og andre ting.
Rude Postet - 01/05/2007 : 14:52:42
Jeg går fortsatt på VGS, i Lunde på Design&Tekstil. Har også en deltidsjobb på Meny i Bø ( og nei, kunden har så og si aldri rett;), skal på nybegynnerkurs i hestemassaje til sommeren
Caeles Postet - 24/04/2007 : 22:00:47
Jeg er sykemeldt og går stort sett og driver dank! Når jeg ikke rir og steller hesten min (eller andres) så liker jeg å trene fekting, moderne femkamp, studio og dykke.
I fjor gikk det meste av tiden med å dra på hundeutstillinger, da jeg er oppdretter av italiensk mynde. Nå har jeg kun tid til en ting: HEST!
Alger97 Postet - 24/04/2007 : 04:29:55
Jeg jobber som vernepleier på en rehab.institusjon i Aure, der er det til enhver tid ca 30 pasienter. Her kommer man borti utrolig mange ulike diagnoser, veldig lærerikt og varierende.
Når jeg ikke er på jobb eller er i stallen, går tiden med til samboeren, venner og familie. Tilbringer også litt tid i godstolen med laptopen i fanget, eller ser feks Frustrerte fruer på TV.
Leser også flere serier av div forfattere,helst i ferier eller på vanlige fridager det da. Det er jammen meg ikke rart det blir lite tid til å holde orden i et helt hus
StinaogToJo Postet - 27/03/2007 : 19:54:23
Jobber, som nevnt tidligere her, i samme kaffebar som Stinem. Der har vi det kanll, og har funnet ut at sjokolade er godt til alt. Prøver stadig å finne opp nye og kreative kaffedrikker og smothier som studentene kan leske seg med. F. eks Dirty McSmoothie

Dagene har en tendens til å bli litt korte når man jobber fulltid og har hest, men noe får man da tid til. Lystige lag med venner er ikke å forakte!!

Ja, også har jeg nylig fått meg ny kjæreste, så det går med litt tid på han også

 Image Forum 2001 This page was generated in 0,09 seconds. Snitz Forums 2000
[Vilkår] [Mix/Forum-regler] [FAQ] [Annonsere] [Om oss]
2002-2008 © Hundemarked.no - Norges største Hundeside!
Her kan du kontakte vår Kundeservice: Kontakt oss
Vi forbeholder oss for trykkfeil og feil i informasjon/spesifikasjoner.