hundemarked.no - Norges Største Hundemarked! [ Hund / Hundeutstyr / Rubrikk annonser / Kjøp / Salg / Stall / Debatt / Kurs / Nyheter / Webshop / Hundebutikk / AUksjon / Nettbutikk ]

 

Hestemarked.no
Hundemarked.no
Kjøp og Salg
VIP-hjemmesider
MIX-debatt
MIX - for Hest og Hund! - Ridemulighet på Shetland?
    MIX - for Hest og Hund!
MIX - for Hest og Hund!
Hundemarked.no | Hovedside MIX | Forum-regler | Brukerprofil | Aktive emner | Medlemmer | Søk | Hjelp
Brukernavn:
Passord:
  Velg språk
Lagre passord
 Alle fora
 Hest - Generelle forum
 Rideleir/rideskole
 Ridemulighet på Shetland?
 Nytt emne  Svar på emne
 Skrivervennlig versjon
Forfatter Tidligere emne Emne Neste emne  

ingahelene

» VIP

Norway
Innlegg: 197

Skrevet - 25/08/2005 :  20:45:20  Vis profil  Klikk for å se %s1%'s MSN Messenger adresseingahelene  Svar med kopi av melding
Hei!

Jeg skal en tur til Shetland med klassen, og når vi er der hadde det vært gøy å få ridd litt. Men jeg har ikke klart å finne noe sted der det kan være aktuelt.. Det er egentlig en venninne av meg som har skullet finne et sted, men hun har ikke hatt tid.

Nå begynner det å bli ganske travelt, i og med at vi reiser på søndag. Reiser med båt da, så vi kommer ikke til å komme dit før på tirsdagen.
Men jeg lurte på om noen kanskje har vært på Shetland og ridd en gang? Eller vet om et sted der det kan være mulig for oss å få ri? Eventuelt vet hvor jeg kan lete..?

Vi kommer til å være i Lerwick, men jeg vet ikke om vi har mulighet til å komme oss rundtom til andre steder på Shetland. Så alt av interesse!

Uffda..dette ble litt rotete.. Håper dere skjønte det allikevel

Mvh. Inga Helene

Eva V

» VIP

Norway
Innlegg: 2178

Skrevet - 25/08/2005 :  23:25:42  Vis profil  Klikk for å se %s1%'s MSN Messenger adresseEva V  Svar med kopi av melding
Var på visitscotland.com og så, der fant jeg ihvertfall ett som driver med ridning og turisme:
Thordale Icelandic Trekking Centre , det skal ikke være så langt fra Lerwick. Der bør man visst booke på forhånd ettersom det visstnok er ganske populært.

Du kan også sjekke om det er noe på http://www.bhs.org.uk på approved riding schools, kom ikke inn på siden akkurat nå.

Ellers går det alltids an å spør i resepsjonen i hotellet eller skjekke gule sider når dere kommer fram.

Gå til toppen av siden

ingahelene

» VIP

Norway
Innlegg: 197

Skrevet - 26/08/2005 :  15:33:16  Vis profil  Klikk for å se %s1%'s MSN Messenger adresseingahelene  Svar med kopi av melding
Tusen takk for hjelpen!!!

Har sendt adressene til venninnen min, og hun skal ta kontakt.

Takk for tipset om å spør i resepsjonen også, men siden vi skal bo på båten går nok ikke det =P Men gule sider var en kjempeidé! Skal gjøre det om vi ikke har funnet noen til da..

Mvh. Inga Helene Gå til toppen av siden
  Tidligere emne Emne Neste emne  
 Nytt emne  Svar på emne
 Skrivervennlig versjon
Snarvei:
 Image Forum 2001 This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000
[Vilkår] [Mix/Forum-regler] [FAQ] [Annonsere] [Om oss]
2002-2008 © Hundemarked.no - Norges største Hundeside!
Her kan du kontakte vår Kundeservice: Kontakt oss
Vi forbeholder oss for trykkfeil og feil i informasjon/spesifikasjoner.